ختمی سیاه
فروش عمده ختمی سیاه در زرگیاه نشا استویا

مزایا خرید نشا های کاشت شده در سینی نشا :

  1. تاره های کشنده گیاه قبل از کاشت از بین نمی رود
  2. حمل و نقل فوق العاده آسان و منحصر به فرد دارد
  3. نشا ها بسیار آسان خارج می شوند
  4. زودرس شدن محصول
  5. اشغال فضای کمتر و کمک به کاهش مصرف کود و نیروی انسانی

فروش ختمی مشکی بصورت تک و عمده

ختمی سیاه
فروش انواع ختمی در زرگیاه قاسم زاده

برای خرید ختمی سیاه و دریافت مشاوره رایگان لطفا با شماره های زیر تماس حاصل نمایید

مهندس سجاد قاسم زاده ۰۹۱۷۱۰۵۳۴۷۷
مهندس مجتبی قاسم زاده ۰۹۳۶۵۰۲۱۱۹۸
حسین حاتمی زاده ۰۹۱۶۴۴۲۲۴۵۲
ادرس : فارس، فیروزآباد، جنب پلیس راه، مزرعه تخصصی گیاهان دارویی زرگیاه

خواص گل ختمی برای پوست :

گل ختمی یک مرطوب کننده طبیعی پوست می باشد که می تواند خشکی پوست را درمان کند و در نتیجه با استفاده از آن پوستی نرم و صاف داشته باشید. گل ختمی می تواند ساعت ها پوست را آبرسانی کند و در نتیجه کسانی که اگزما و خشکی پوست دارند می توانید از گل ختمی استفاده کنند.  برای استفاده از این گل برای پوست باید دو مشت گل ختمی را داخل آب بریزید و یک شب بگذارید بماند و بعد به پوست خود بزنید.

خواص گل ختمی برای عفونت ریه :

گل ختمی از گذشته تا به امروز برای درمان ریه و گلو درد و خلط بسیار مفید است و می تواند بیمار های تنفسی را کاهش دهد. شما می توانید از گل ختمی برای درمان خانگی بیمارهای تنفسی مانند آسم و گرفتگی بینی استفاده کنید. برای تهیه این گل ختمی می توانید آن را با گل بنفشه و بابونه میکس کنید و یک دمنوش فوق العاده میل کنید.

خواص گل ختمی برای مو :

گل ختمی برای مو و سر خشک و دچار خارش بسیار مفید است و شما می توانید با تهیه روغن این گیاه مو های سالمی داشته باشید. روغن گل ختمی یک عامل ضد شکنندگی است که از ریزش مو جلوگیری می کند و می تواند رشد مو ها را تسریع ببخشید. برای استفاده از این روغن ۱ ساعت قبل از حمام به ساقه مو بزنید و آبکشی کنید.

خواص گل ختمی برای سرفه و گلو درد :

گل ختمی برای التیام گلو درد و درمان سرفه های خشک بسیار مناسب است. برگ و گل ختمی به صورت دم کرده برای تسکین گلو و سرفه بسیار مناسب است و یک درمان طبیعی از گذشته تا به امروز بوده و شما می توانید با خودرن آن خلط انباشته شده در گلو را کمتر کنید زیرا یک ضد باکتری و ضد التهاب طبیعی می باشد. برای استفاده از آن کافی گل ختمی را داخل آب جوش بریزید و برای ۱۰ دقیقه صبر کنید و میل کنید.

خواص گل ختمی برای لثه :

شما می توانید برای سلامت دهان و دندان و لثه از گل ختمی استفاده کنید زیرا خواص ضد الهتاب و باکتری دارد و برای درمان درد لثه و سوزش آن نیز بسیار مفید می باشد.

 

دمنوش گل ختمی :

دمنوش گل ختمی یکی از پر فایده ترین و پر خواص ترین دمنوش ها بخصوص در این ایام کرونا می باشد. گل ختمی قبل از خشک شدن ظاهر بسیار زیبایی دارد و شاید از خواص دارویی آن بی اطلاع باشید. گل ختمی از خانواده پنیریکان می باشد و از جنوب آسیا و اروپا آمده است و در رنگ های مختلف زرد، صورتی و بنفش می باشند و در واقع گل ختمی یک گیاه زینتی می باشد. اما مهمترین خواص گل ختمی که گفته شده در ایام کرونا مفید است تب بر است و گلو را تسکین می بخشد و برای سرفه های خشک بسیار مفید است همچنین خاصیت ضد التهابی برای زخم ها دارد و مشکلات تنفسی را تسکین می بخشد، دارای طبیعت سرد است و برای کاهش درمان آلرژی بسیار مفید است، درمان یبوست، تنظیم قند خون بدن، ضد سرطان، تنظیم قاعدگی و … در واقع گل ختمی یک دمنوش سم زاد بدن است و اگر با گیاهان دارویی دیگر ترکیب خواص چند برابر خواهد داشت اما گیاهان دارویی نیز مانند قرص ها می باشند و نباید در مصرف آنها زیاده روی کرد حتما زنان باردار نیز گل از مصرف با دکتر خود مشورت کنند و کسانی که سرد مزاج هستند گل ختمی را با عسل میل کنند.

 

بذر ختمی
خرید و فروش ختمی دارویی در زرگیاه قاسم زاده
ختمی خشک
خرید و فروش انواع گیاهان دارویی در مزرعه زرگیاه قاسم زاده
مزرعه ختمی
خرید و فروش انواع گیاهان دارویی و ختمی در زرگیاه قاسم زاده
گل ختمی
خرید و فروش گیاهان دارویی در زرگیاه قاسم زاده

https://zargiah.ir | شرکت دانش بنیان زیست دانش پارس زرگیاه

نظرات کاربر
۰ (۰ رای)