اما فروشگاه اینترنتی زرگیاه چیست؟

راه حلی امروزی‌تر برای خرید

توسعه اینترنت روش‌های خرید ما را به کلی دگرگون کرده است. منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می‏‌کند. امروز دیگر افراد این روش خرید را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‏‏‏‌بینند. ویژگی‏‏‏‌ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است. همه سخت در حال تلاش برای پیشرفت‏‏‌های شخصی و جمعی خود هستیم.

امروزه بهای اوقات فراغت ما با وجود مشغله‏‌های روزانه بسیار گرانبها‌تر شده است. همه ما برای این اوقات برنامه ریزی فشرده‏‌تری داریم. دیگر صرف زمان‌هایی نسبتا طولانی در فعالیت‏‌های نه‌چندان با اهمیت مانند خرید و سفرهای شهری برای بسیاری از انسان‌ها اولویت خود را از دست داده است. هوشمندی انسان‌ها، آنها را مجاب می‏‌کند که با تغییر در الگوهای قدیمی و نا‏کارآمد زندگی، هوشمندانه‏‌تر و امروزی‏‌تر زندگی کنند. صرف اوقات فراغت برای تفریح، آموزش، ورزش، لذت بردن از علایق شخصی و رفع خستگی‏‏‌های روزانه اولویت بیشتری نسبت به فعالیت‌‏‏‏های وقت‌گیر و در عین حال کم اهمیت‏‏‏‌تر مانند خرید کردن دارند.

امروز دیگر برای بیشتر نیازهای روزمره راه‏ حل‏‏‏‌های جدیدتری وجود دارد، از جمله برای انتخاب و خرید کالا. دیگر کمتر کسی برای خرید کالا، بدون تحقیق و بررسی دقیق اقدام می‏‌کند.

مشتریان پیشاپیش و قبل از خرید از حق انتخاب گسترده خود و اطلاعات موجود نهایت استفاده را می‏‌برند. مشتری در دنیای امروز حق انتخاب بیشتری را طلب می‏‌کند و مایل است دقیق‏‌تر و با قطعیت بیشتری انتخاب کند. زندگی امروزی بی‏‌گمان خرید به رو‏‌ش‌های نو‏تر، هوشمندانه‏‌تر و البته لذت‏‏ بخش‏‌تری را می‏‌طلبد. از همین روست که هر روز به تعداد استفاده‏ کنندگان سرویس‌های اینترنتی و مشتریان فروشگاه‏‏‌‏های اینترنتی افزوده می‌‏‏شود.

زرگیاه :

زرگیاه بزرگ‌ترین بستر اینترنتی خرید و فروش محصولات گیاهان دارویی کشور بوده که با گستره‌ای از مزارع در سطح کشور، گستردگی محصولات و استفاده از محققان جوان در حوزه گیاهان دارویی، اقدام به تهیه و تأمین محصولات اولیه کارخانه جات بزرگ کشور می نماید و با چشم انداز صادرات، کمک به صادرکنندگان محصولات گیاهی نموده تا از این رهگذر هم کشاورزانی که این روزها با کوهی از مشکلات(اعم از کمبود آب، نبود بذر های مناسب،نبود کودهای با کیفیت،نبود سموم قابل اطمینان و بی ضرر برای انسان و طبیعت و …) مواجه هستند بتوانند با تولید گیاهان دارویی به گذران زندگی بپردازند و هم کمکی هرچند ناچیز به اقتصاد کشور نماییم.تلاش ما برای جلب اطمینان کاربران منجر به سختگیری هایی در زمان کاشت،داشت ،برداشت،انبار،پیش فرآوری و فرآوری گردیده تا در نهایت محصولی مطمئن و سالم در اختیار مصرف کننده نهایی قرار بگیرد.

زرگیاه : اطمینان از اصالت و سلامت محصولات

زرگیاه مرجع تخصصی نقد، بررسی و فروش اینترنتی گیاهان دارویی و محصولات وابسته به شمار می رود .که در گروههای مختلف در این مجموعه اینترنتی عرضه می شوند. زرگیاه با تنوعی بسیار بالا از محصولات، با همراهی مشتریان در فرآیند خرید و حفظ جایگاه بی‏‏‏‌طرفانه در میان آنها، نهایت تلاش خود را می‌‏‏کند. کاربران و مشتریان زرگیاه می‏‏‌توانند با حق انتخابی بسیار بالا و با دریافت اطلاعاتی کامل برای انتخاب درست کالای مورد نظر خود، وب سایت زرگیاه را بررسی کنند و با حداکثر اطمینان کالای خود را انتخاب و خرید کنند. همواره بهترین انتخاب و بهترین خدمات، شایسته مشتری زرگیاه است.

همواره یکی از اولویت‌های زرگیاه، تولید و ارائه محتوای فنی مورد نیاز کاربران با بالاترین استانداردها، برای تسهیل در فرایند پیش از خرید آنهاست. برای زرگیاه بسیار مهم است که کاربران  آن، کالای تخصصی مورد نیاز خود را به درستی و با دقت بالا و بیشترین سهولت انتخاب کنند. زرگیاه از هرگونه تلاشی برای بالاتر بردن کیفیت خرید مشتریان خود دریغ نمی‏‌کند و همواره تلاش می‏‌کند تا در طول فرآیند خرید یعنی پیش، حین و پس از خرید، بیشترین ارزش را برای کاربران و مشتریان خود خلق کند.

شرکت زاگرس گیاه داروی ذیل برند زرگیاه، سابقه بیش از یک دهه فعالیت در حوزه گیاهان دارویی را داشته که در یان راه هم در بخش تولید علم(مشارکت مستقیم و غیر مستقیم در تولید و نشر ۱۲ مقاله علمی) هم در بخش صنعت(مشارکت مستقیم و غیر مستقیم در اختراع ۶ دستگاه صنعتی حوزه گیاهان دارویی) و هم بخش بازار(به روش های کشت مشارکتی با کشاورزان یا مشاوره کشت به آنان) سال هاست که فعال بوده و خدا را شاکریم که در این راه هم توانسته ایم سود مناسب ناشی از کشت را برای کشاورزان به ارمغان آورده و آنان را جهت کشت این گیاهان ترغیب نماییم و هم پاسخگوی نیاز بازار باشیم.

زرگیاه با ارائه طیف گسترده‏‌ای ازمحصولات، تلاش می‏‌کند تا نیازهای متفاوت مشتریان با کاربری‏‌های متفاوت آنان را برآورده سازد. ارائه قیمت‏‌های کاملا رقابتی و مناسب، همراه با کیفیت مطلوب خدمات پس از فروش از اولویت‏‌های زرگیاه محسوب می‌شود. زرگیاه با درک اهمیت این موضوع برای مشتریان خود و با بکارگیری نهایت توان و ابزارهای در دسترس در تعاملات خود با تامین‏ کنندگان، می‏‏‌کوشد امکان ارائه پایین‏‏‌ترین قیمت‏‏‌ها و بهترین خدمات را فراهم آورد. طرح‏‏‌های مشوق خرید همواره مورد توجه مشتریان بوده و زرگیاه نیز به منظور قدردانی از مشتریان وفادار خود همواره تخفیف‏‌های قابل توجهی را در قالب طرح‌های مختلف مشوق خرید برای آنان در نظر می‏‏‌گیرد. کیفیت و سهولت استفاده از وب‏ سایت زرگیاه و خدمات ارائه شده در آن، همواره یکی از مهم‏‌ترین و با اولویت‌ترین موضوعات در زرگیاه بوده است و همه کارکنان فنی و تخصصی آن نهایت تلاش خود را به عمل می‌آورند تا با ارائه با‏کیفیت‏‌ترین و به‏‌روز‏ترین سرویس‏‌های مبتنی بر وب و تسهیل تمامی فرآیندهای بررسی، انتخاب و خرید کالا در وب سایت زرگیاه، خدماتی شایسته و تجربه‌ای خوشایند را برای مخاطبان خود به ارمغان بیاورند.

لازم به ذکر است که زرگیاه در هیچ نقطه‏ ای از کشور به غیر از واحد مرکزی مستقر در پارک علم و فن آوری شیراز نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش ندارد و کلیه خدمات در سراسر کشور تنها در این مرکز ارائه می‏‏‌شود.

 

نظرات کاربر
۰ (۰ رای)