تضمین سلامت و اصالت محصول

Slide می توانید ماهی را از طعمه تشخص دهید؟ بله،تشخیص آن سخت است! گیاه دارویی را چطور؟
می توانید آنها را از نمونه های مشابه تشخیص دهید؟
ما در این تشخیص به شما کمک می نماییم کلیک کنید
Slide نمونه های مشابه گیاهان دارویی ممکن است در همین لحظه در مراکز غیر تخصصی در حال فروش باشد! میدانید استفاده از محصولات غیر اصل چه ضررهایی برای شما خواهد داشت؟ زرگیاه به عنوان یکی از بزرگترین مراکز تخصصی حوزه گیاهان دارویی به راحتی نمونه های تقلبی را شناسایی می کند زرگیاه، محل ارائه محصولاتی سالم،اصل و اصیل از گیاهان دارویی ضمانت اصالت و سلامت

تضمین سلامت، اطمینان در تولید و اصالت محصول

تضمین سلامت و اصالت

زرگیاه؛ فقط کالای با اصالت

زرگیاه اصالت همۀ کالاهایش را تضمین و همۀ آن‌ها را با ضمانت اصل بودن عرضه می‌کند.همانگونه که در بخش مقاله ها مطالعه نموده اید برخی از محصولات گیاهی مشابه هایی دارد که برخی افراد سود جو و برخی افراد نادان آنها را به عنوان محصول اصل ارائه می کنند.مردم نیز به دلیل ناآگاهی اقدام به خرید این محصولات نموده و سلامت خود را به خطر می اندازند.زرگیاه با توجه به علم کارشناسان متخصص خود که در این زمینه سرآمد هستند، گیاهان فرعی(نمی خواهیم از کلمه تقلبی استفاده نماییم)را شناسایی می نماید.

به همین دلیل هم امکان فروش این محصولات در فروشگاه زرگیاه میسر نمی باشد.ما با دانش خود این محصولات فرعی را می شناسیم.آنها را رصد می کنیم.اجازه ورود به انبارها و خطوط تولید خود را نمی دهیم.حتی جهت معدوم نمودن آنها تلاش می کنیم.با ارگان های مربوطه در ارتباط هستیم تا از تکثیر بذر آنان نیز جلوگیری کنیم.همه اینها برای اطمینان از دریافت محصول با اصالت توسط مشتری است.

ما تضمین سلامت و اصالت محصول را سرلوحه کار خود قرار داده ایم.

زرگیاه؛ فقط محصولات سالم

زرگیاه با داشتن کارشناسان مجرب و استفاده از ظرفیت دانشگده های داروسازی و همچنین آزمایشگاه های مجهز وزارت جهاد کشاورزی، در استان ها،شهرها و مناطق مختلف اقدام به تهیه بهترین محصولات ممکن با استفاده از گواهینامه های معتبر سلامت وزارت بهداشت و وزارت جهاد کشاورزی نموده و امکان ورود محصولات ناسالم که با کودهای غیر مجاز،سموم مضرر، روش های غیر مجاز برداشت و … عمل آوری شده اند به زرگیاه وجود نداشته و کاربران می توانند با آسودگی خاطر اقدام به خرید این محصولات نمایند.

با آزمایش های مدون و مداوم محصولی سالم را آماده می کنیم.کشاورزان طرف قرارداد ما حتما می بایست گواهی سلامت محصول داشته باشند.یا ما به صورت کشت مشارکتی با آنها همکاری خواهیم داشت.یا کارشناسان اداره جهاد کشاورزی هر منطقه.

نظرات کاربر
۰ (۰ رای)