تخفیف در خرید های عمده

از آنجا که سیاست فروشگاه اینترنتی زرگیاه ارائه خدمات به همه خریداران محترم می باشد و از آنجا که بهترین تولید کننده و تأمین کننده انواع گیاهان دارویی و محصولات وابسته به آن در جنوب کشور هستیم(با استفاده از توان علمی،کشت های مشارکتی،کشت های جایگزین در مزارع کم آب،مدیریت مزارع مشتریان و …) شرایطی فراهم نموده ایم که خریداران چه آنها که خرید عمده از ما دارند برای کارخانه جات و خطوط تولیدشان و چه آنان که که خرید های خرد برای منازل و مصارف شخصی خود دارند بتوانند از امکانات ما استفاده نمایند.

قیمت محصولات در فروشگاه اینترنتی زر گیاه به شکل خرده فروشی محاسبه گردیده و بیشتر برای مشتریانی است که قصد دریافت نمونه محصولات را دارند و یا آنانی که برای مصرف شخصی در منازل یا محل کار خود نیاز دارند.

عزیزانی که این محصولات را با سفارش های بالا و به صورت عمده نیاز دارند می توانند جهت دریافت قیمت عمده و همچنین مشاوره پیش از خرید و پیش از کشت با ما تماس بگیرند.

آقای مهندس سجاد قاسم زاده: ۰۹۱۷۱۰۵۳۴۷۷

در نظر داشته باشید که از آنجا که در این وب سایت فقط امکان خرده فروشی فراهم گردیده است، طبیعتا برخی از محصولات که امکان خرده فروشی آنها میسر نیست نیز در میان لیست موجودی کالاهای فروشگاه دیده نخواهند شد.

بنابر این برای اطلاع از موجودی اقلام مورد نظر حتما با ما تماس بگیرید.