سرعت خرید را لمس کنید

در روزهای عادی، سفارش‌ طبق رویه‌های زیر ارسال می‌شود. در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند ماه، تعطیلات نوروز یا تعطیلات پشت سر هم برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌های زیر صورت نگیرد.همچنین ارسال برخی از مرسوله ها مانند نشاء،قلمه و … به دلیل نوع محصول، به وسیله باربری ارسال شوند که شرایط خود را دارد.

زرگیاه با شرایط ارسال سریع‌ ، لذت خریدی متفاوت را برای شما فراهم کرده است.

  • زمان تحویل سفارش به اداره پست ۲ تا ۴ روز کاری می باشد.
  • زمان تحویل سفارش از اداره پست به مشتری ۲ تا ۴ روز کاری می باشد.
  • مهم: در روزهای اخیر به دلیل بروز بیماری کرونا و دورکاری تعدادی از کارکنان اداره پست، ارسال مرسوله ها از این طریق با تأخیر های چند روزه همراه شده است.چنانکه مستحضرید این مجموعه اشرافی بر روی عملکرد اداره پست نداشه و این نقص از سوی این اداره می باشد.

 

نکات:

– هزینه ارسال براساس تعرفه پست پیشتاز و بیمه آن است.

_ تمامی ارسال ها در روزهای شنبه و سه شنبه صورت می گیرد.

_در صورت ثبت سفارش تا ساعت ۰۸:۰۰ صبح روزهای شنبه و سه شنبه، سفارش در همان روز ارسال خواهد شد و در غیر این صورت ارسال سفارش به روزهای بعدی موکول می گردد.

– علاوه بر هزینه های ارسال، هزینه بسته بندی نیز به مجموع هزینه ها اضافه می گردد.

– محصولاتی از قبیل نشاء، گلدان، ریزوم … که از طریق باربری ارسال می شوند، هزینه از مزرعه  تا محل مشتری به صورت پس کرایه می باشد و مشتری زمان تحویل می بایست آن را پرداخت نماید.

– اگرسفارش تکمیل و مبلغ آن پرداخت شده باشد، صاحب پروفایل یا شخص دیگری که صاحب پروفایل نام، آدرس و تلفن وی را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کرده است، هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد.

– – لازم است تطابق تعداد و اقلام سفارش، در حضور مامور تحویل سفارش کنترل شود.

– برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان در زمینه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی کالا، اکیداً توصیه می‌شود سلامت فیزیکی و ظاهری کالاهای دریافتی درحضور مأمور تحویل سفارش چک شود و در صورت وجود مشکل یا ایراد از تحویل گرفتن آن خودداری کند. بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط مشتری به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود.

– تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد مگر اینکه سفارش توسط مالک این مکان ها صورت گرفته شده باشد.

– پس از پردازش سفارش وتحویل به پست(جهت ارسال پیشتاز)، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصدسفارش بین ۲۴ تا ۷۲ ساعت کاری است.

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید:

 

برای ورود به سایت پیگیری مرسوله اداره پست کلیک نمایید

 

برای ارسال کالاهای خرید عمده (اگر حجیم و سنگین باشند) و همچنی برای سفارش هایی که از طریق پست امکان ارسال ندارد از قبیل نشاء، قلمه، گلدان و این قبیل کالا ها، کالا از طریق باربری، اتوبوس یا تیپاکس سال خواهد شد ولی برای رفاه حال مشتریان عزیر هزینه آن مطابق هزینه پست پیشتاز دریافت خواهد شد.